FAQ

Čo je Promino?

Webový portál, ktorý dokáže plniť sny. Je to totiž hviezdny odkazovač! Jeho hlavným cieľom je sprostredkovať osobné/personalizované pozdravy od známych slovenských a českých osobností svojim fanúšikom. Stačí si len vybrať, zaplatiť a počkať na vytúžené video.

Kto všetko sa nachádza vo vašej celebritnej databáze?

Celebrity budeme do databázy pridávať postupne. Budú to známe tváre slovenského a českého šoubiznisu, okrem spevákov, hercov, zabávačov, športovcov tu postupne nájdete napríklad aj detských spevákov či čoraz populárnejších influencerov.

Čo ak v databáze nenájdem toho, koho hľadám?

Našou snahou je vytvoriť čo najväčšiu databázu obľúbených osobností. Je to však proces, ktorý si vyžaduje čas. Ak nenájdete osobnosť, ktorú hľadáte, skúste pozrieť, či vás neosloví niekto iný. Kedže si uvedomujeme, že obľúbených známych tvárí na Slovensku v Čechách je naozaj veľa, budeme radi aj za tipy od vás. Svoje tipy, koho by ste na našej stránke radi videli, nám posielajte na info@promino.sk

Ako dlho trvá celý proces od vyplnenia formulára a zadania objednávky až po doručenie videopozdravu do emailovej schránky?

Správu o schválení administrátorom dostane objednávateľ do 48 hodín po zaplatení konkrétnej objednávky. Čo sa týka samotného videa, čas jeho dodania sa môže líšiť – vzhľadom na pracovnú zaneprázdnenosť konkrétnej osobnosti. S ohľadom na rôzne pracovné i osobné záväzky našich hviezd všetkých prosíme, aby pri objednávkach rátali s dodacou lehotou 14 dní. Ak potrebujete, aby bol videopozdrav doručený včas, odporúčame vám zadať objednávku s dostatočným časovým predstihom.

Môžem video objednať aj sám pre seba?

Áno, samozrejme. Stačí to uviesť v objednávkovom formulári.

Koľko stojí jeden videopozdrav?

Ceny za osobné a jedinečné videopozdravy sú rôzne. Pri ich stanovení sa prihliada na špecifické okolnosti. Výsledná suma v sebe zahŕňa nielen honorár pre známu osobnosť, ale aj administratívne poplatky súvisiace s prevádzkovaním webovej stránky a agentúrne náklady.

Ako presne to funguje?

Vyberte si z našej databázy svoju obľúbenú celebritu. Pri každej je uvedená cena za osobný videopozdrav a objednávkový formulár. Vyplňte meno objednávateľa, meno toho, pre koho je videopozdrav určený, kontakt, typ udalosti – narodeniny, meniny, výročie, svadba, povýšenie, maturita, atď. – a nejaké detaily či informácie, ktoré by pomohli k personalizácii pozdravu. Upozorňujeme, že presné znenie videa a jeho kreatívne poňatie je už “v rukách” samotnej celebrity. Po zaslaní objednávky a zaplatení čakajte na schválenie od administrátora stránky. Ak je všetko v poriadku, môžete sa začať tešiť na súkromný videopozdrav.

Môže sa stať, že celebrita odmietne nahrať videopozdrav?

Áno, môže, ak bude zadanie obsahovať vulgarizmy, prejavy národnostnej, etnickej a náboženskej neznášanlivosti, hanlivé slová či sexuálny podtón. Každá celebrita má zo zmluvy právo nahratie videopozdravu z osobných dôvodov odmietnuť. V takom prípade vám bude uhradená čiastka vrátená.

Ako sa dozviem, či do vašej databázy pribudol niekto nový?

O každom “prírastku“ do databázy hviezdneho odkazovača Promino, novinkách a akciách budeme informovať prostredníctvom sociálnych sietí. Sledujte nás na Instagrame, Facebooku a Twitteri.